O nás

PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. byla založena v roce 1992. Je prvním českým výrobcem

a zpracovatelem biopotravin v České republice.

 

Zabýváme se zpracováním a výrobou biopotravin, velkoobchodním prodejem, celorepublikovou distribucí

bioproduktů, importem i exportem, internetovým obchodem www.bioweb.cz. Založili jsme dvě vlastní ekofarmy, kde si část produkce sami pěstujeme. Ekologickým zemědělcům zajišťujeme biokrmiva s certifikací GMP+.

Naše výroba podléhá pravidelné kontrole nezávislé kontrolní organizace KEZ o.p.s. Naši profesionalitu a kvalitu

produkce deklarujeme držením IFS certifikátu, který řeší požadavky na bezpečnost a kvalitu potravin.

Ročněvynaložíme více než 600 000 Kč na interní a externí laboratorní analýzy. Pečlivě prověřujeme naše dodavatele a testu jeme každou partii suroviny, kterou k nám přivezeme a zpracujeme. Jedině tak si můžeme být jisti tvrzením “PRO-BIO ručí za kvalitu”.

 

Poslání společnosti PRO-BIO:

• PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. je první český výrobce a významný dodavatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin.

• Podporujeme a rozvíjíme ekologické zemědělství, svou činností přispíváme k zachování zdravé planety.

• Vracíme zapomenuté tradiční plodiny a biopotraviny do života lidí.

• Rosteme společně s našimi zaměstnanci a zákazníky.

 

Na úspěšném chodu společnosti se v současné doběpodílí více než 100 zaměstnanců. Provozujeme 3 mlýny, laboratoř, balírny a moderní sklady. Uvědomujeme si, jak důležité je získat a udržet si důvěru našich zákazníků, a proto je u nás transparentnost výroby a prokazatelnost kvality na jednom z prvních míst.

 

 

Vlastní produkci nabízíme ve třech řadách (značkách):

 

BIOHARMONIE

Jedná se o naši nejstarší značku biopotravin, která zastřešuje základní výrobky převážně z obilovin a luštěnin. Většina z těchto výrobků vzniká přímo v našich mlýnech. Pod značkou BIOHARMONIE najdete široký sortiment bio mouk celozrnné, chlebové, bílé).

 

BIOLINIE

Představuje řadu biopotravin pro ty, kteří s BIO a netradičními surovinami teprve začínají. Je určena zákazníkům, kteří mají zájem o výrobky s výbornou chutí, rychlou a jednoduchou přípravou, zabalené do praktických oderních obalů.

Řada BIOLINIE zahrnuje originální receptury PRO-BIO v podobě polotovarů, dále snídaňové kaše a müsli, instantní obilné a špaldové kávy, sterilovanou zeleninu, oleje a mnohé další.

NAŠE BIOFARMA

Od roku 2013 rozvíjíme ve spolupráci s českými ekologickými zemědělci projekt, který přináší ryze české, poctivé a s láskou vyrobené biopotraviny. Všechny plodiny vyrostly na polích českých rodinný chfarem, se kterými máme nadstandardní vztahy. Samotný výrobek nese informaci, na jaké farmě byla plodina vypěstována. Na stránkách

www.nasebiofarma.cz poskytujeme informace o jednotlivých farmách, recepty, aj.